Киев, красоты, достопремесательности.

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Киев, красоты, достопремесательности. » Общий форум » товари для дому та офісу


товари для дому та офісу

Сообщений 1 страница 8 из 8

1

Де можна придбати побутові товари для дому та офісу, з оперативною доставкою? Що порекомендуєте.

0

2

Я люблю щоб побутові товари, були не тільки якісними, але і красивими, знайшов такі в магазин товарів для дому  мені вони підійшли за всіма критеріями вибору. Там багато розділів, можете подивитися їх каталог. На цьому сайті ви можете подивитися адресу інтернет-магазину і зв'язатися якщо у вас є якісь питання.

0

3

Необходимо купить хорошее одеяло. Какие магазины посоветуете???

0

4

Nikol Kidman написал(а):

Необходимо купить хорошее одеяло. Какие магазины посоветуете???

Якщо необхідно купити ковдру, раджу заглянути на цей сайт https://podushka.com.ua/ua/odeyala.html
   В інтернет-магазині "Подушка" чудовий вибір текстильних виробів і ціни приємні. Доставка налагоджена надійно, тому рекомендую.

0

5

Также необходимо купить одеяло. В интернет-магазине Подушка нормальные цены.

0

6

Привет! Много разных товаров для дома и офиса можно найти в магазине Вилла Грация. Я себе купила прикольную подушку для стула "Майолика" Villa Grazia Premium в этом магазине. А еще хочу набор чашек в офис взять, чтобы из красивой посуды пить чай и кофе на обеде. К ним еще блюдца идут симпатичные - для печенья или пирожного.

https://villagrazia.ua/media/catalog/product/cache/8/small_image/305x305/163b81649b7ef7bc8a00b0066e59ae0a/c/h/chair-cushion-13.jpg

0

7

Всім привіт! А я нещодавно шукала гарні паперові стакани з подвійною стінкою із кришкою для нашого офісу. Тепер точно можу сказати, що найвигідніше купити одноразові склянки на сайті компанії "Future Cups", у них широкий асортимент стаканчиків, пропонуються вони в різних розмірах, щоб задовольнити всі запити клієнтів. У них однаково приємно пити еспресо, велику каву, чай, воду, соки та інші безалкогольні напої. Товар, який вони пропонують, широко використовують у кавовому бізнесі, фаст-фудах і навіть ресторанах.

0

8

Я б порадила звернутися до інтернет-магазину DIMfy. Вони мають широкий вибір побутових товарів для дому та офісу, включаючи текстиль, посуд, кухонне обладнання та багато іншого. Що стосується доставки, вони зазвичай пропонують оперативне виконання замовлення і швидку доставку. Я вже кілька разів користувалася їхніми послугами і завжди була задоволена результатом.

0


Вы здесь » Киев, красоты, достопремесательности. » Общий форум » товари для дому та офісу