Киев, красоты, достопремесательности.

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Киев, красоты, достопремесательности. » Общий форум » порадьте хорошу школу програмування


порадьте хорошу школу програмування

Сообщений 1 страница 6 из 6

1

В яку школу програмування можна влаштуватися?

0

2

Як варіант я можу вам порадити переглянути вакансії в школі програмуванні ITFuture, а ось вам посилання на їхній сайт. Онлайн IT-Школа для дітей від 8 років. У зв’язку зі збільшенням кількості учнів, шукаємо додаткових викладачів в онлайн IT-Школу. Ми орієнтовані на якісне навчання. Головна вимога до кандидата, це бажання та вміння ділитися знаннями.

0

3

ilyaz kerimov написал(а):

В яку школу програмування можна влаштуватися?

Из личного опыта рекомендую курсы по it, в "Lemon School" https://kiev.lemon.school/
У них есть несколько направлений курсов, поэтому Вы обязательно найдете то, что вас заинтересует. Занятия проходят интересно, активно и много-много практики.
Цены вполне доступные, к тому же есть возможность оформить рассрочку.

0

4

Считаю IT курсы в школе Лимон одними из лучших. Много знакомых учились здесь и получили отличные знания.

0

5

Зараз найзатребуваніші професії пов'язані з програмуванням і навіть мій син прекрасно це розуміє. Тому він зараз проходить навчання на ткурсах скретч онлайн українською для дітей у Школі IT FUTURE . Там дуже продумана програма, при цьому дуже захопливо подана, моєму малому не нудно, а навпаки, він навіть після занять шукає в інтернеті інформацію, щоб дізнатися ще більше.

0

6

Я раджу пройти курси програмування для дітей ось тут https://go-mother.com/ . В них є індивідуальний графік завдяки якому ви зможете обрати час та дні, коли буде зручно навчатися дитині. Можна навчатися індивідуально, а можна в групі, де всього 3-4 чоловіка і вчитель зможе приділити максимум уваги кожному. В них гарна програма і є результати. Мій син за 18 днів пройшов іх курс Unity і вже створив свою першу гру.

0


Вы здесь » Киев, красоты, достопремесательности. » Общий форум » порадьте хорошу школу програмування