Киев, красоты, достопремесательности.

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Зелена карта

Сообщений 1 страница 3 из 3

1

В яких випадках і коли українцям потрібно оформлювати Зелену карту?

0

2

Prishik написал(а):

В яких випадках і коли українцям потрібно оформлювати Зелену карту?

Згідно з інформацією в статті "Коли українцям потрібно оформити поліс «Зелена картка»?" то українським автомобілістам необхідно оформлювати поліс "Зелена карта" у наступних випадках:
1. При виїзді за межі України на власному автомобілі - незалежно від країни призначення. Цей поліс є обов'язковим для перетину кордону, інакше водія просто не впустять за кордон.
2. Під час оренди автомобіля в іншій країні. Більшість прокатних компаній вимагають наявність "Зеленої карти" як підтвердження страхового захисту на випадок ДТП.
3. Навіть якщо ви їдете до країни, яка формально не входить до системи "Зелена карта", але визнає цей поліс на своїй території. Цікавим є те, що термін дії "Зеленої карти" встановлюється окремо і може бути від 15 діб до одного року.

Тож її треба оформляти перед кожною автоподорожжю за кордон, враховуючи заплановану тривалість поїздки.

0

3

Я дуже люблю читати і намагаюся вселити своїм дітям ту ж пристрасть до захоплюючих книг. Ось нещодавно я відкрила для себе онлайн-бібліотеку https://tea-sky.com.ua, де можна знайти українські книги. Це допомагає мені ще більше заглибитись у світ читання та вдосконалювати свою рідну мову. Я вірю, що вчитися і розвиватися можна у будь-якому віці, важливо лише мати бажання і трохи вільного часу.

0