Киев, красоты, достопремесательности.

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Киев, красоты, достопремесательности. » Флудильня » Вибрати іграшку для дитини


Вибрати іграшку для дитини

Сообщений 1 страница 9 из 9

1

Привіт! Їду в гості до друзів, у яких є 1-річна дитинка. Дитину буду бачить вперше, тому треба купити подаруночок. Хотілося б купити якісну розвиваючу іграшку для цього малюка.

0

2

Привіт. Якби ви написали щось про бюджет, на який розраховуєте, було б легше давати поради вам, в максимально коректному напрямку. Ми просто часто купували іграшки для свого маленького сина.

0

3

Дядя Коля написал(а):

Привіт. Якби ви написали щось про бюджет, на який розраховуєте, було б легше давати поради вам, в максимально коректному напрямку. Ми просто часто купували іграшки для свого маленького сина.

Дякую, що відгукнулись. Розраховую на суму до 1500 грн. Що б могли порадити для хлопчика 1-річного віку? Наперед вдячний вам за допомогу і рекомендації іграшки, торгової марки та магазину (бажано).

0

4

Привіт. Можу поділитись досвідом купівлі таких іграшок. Перш за все зауважу, що для таких діток треба вибирати лише хороші іграшки з якісних матеріалів. Це вкрай важливо. Щоб матеріал не був токсичним, а сама іграшка не містила надто мілких деталей та гострих кутів.
Дуже гарні дитячі іграшки https://babyshop.ua/ua/igrushki від найкращих брендів пропонують на сайті магазину Бебішоп. От саме для такої малечі є прекрасні варіанти розвиваючих яскравих іграшок.
https://skr.sh/i/310123/SYwNOIeH.jpg?download=1&name=%D0%A1%D0%BA%D1%80%D0%B8%D0%BD%D1%88%D0%BE%D1%82%2031-01-2023%2018:50:56.jpg

0

5

Діткам обирати іграшки потрібно уже уважно. Напевно що усі батьки зі мною погодяться

0

6

Зайцева Инна написал(а):

Діткам обирати іграшки потрібно уже уважно. Напевно що усі батьки зі мною погодяться

Ну звичайно що так! Правда в мене дружина дітям іграшки купує. Я в них не дуже сильно розуміюсь...

0

7

Руслан Купчинский написал(а):

Ну звичайно що так! Правда в мене дружина дітям іграшки купує. Я в них не дуже сильно розуміюсь...

В нас приблизно все так само в сім'ї. Дитячі іграшки https://etoys.com.ua купую я і саме я їх ретельно обираю для сина та дочки. Можливо навіть це і на краще, бо мені навіть важко уявити, що би мій чоловік такого цікавого придбав дітям.... То певно були б на вітер викинуті гроші! А так я все ретельно обираю, відгуки в мережі читаю про самі іграшки та їх якість і тоді лише роблю замовлення))

0

8

Я хочу мальчику постаршу что-то прикупить из игрушек. Какие у кого будут варианты?

0

9

Хочу поделиться с вами еще одним классным магазином с детскими товарами Трендтой. Тут можно найти разные игрушки, в том числе и игрушечное оружие, вот каталог пистолетов trendtoy.com.ua/igrushki-ru/igrushechnoe-oruzhie-ru/pistolety-ru  Также есть бластеры, ружья... В общем, очень много всего для малышни разного возраста. Советую закупаться именно тут.

0


Вы здесь » Киев, красоты, достопремесательности. » Флудильня » Вибрати іграшку для дитини