Киев, красоты, достопремесательности.

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Киев, красоты, достопремесательности. » Общий форум » Репетитори для підготовки до ЗНО


Репетитори для підготовки до ЗНО

Сообщений 1 страница 6 из 6

1

Потрібно знайти репетиторів, які підготують учня 11 класу до успішної здачі мультитесту за такий короткий період. Думали закінчувати школу та вступати на навчання за кордоном. але наші плани змінилися. І ми зараз у Києві і хочемо, щоб син гарно здав ЗНО.

0

2

Зазвичай підготовку до ЗНО потрібно починати десь на рік раніше) Адже дуже складно за такий короткий термін підготуватися дійсно якісно. Тим більше, що там не один предмет. Але все ж таки покращити свої результати можна значно. Головне працювати наполегливо і старанно. А щоб знайти хорошого вчителя, зайдіть на сайт репетиторів (Київ) Сererra. Там працюють дійсно хороші репетитори і тренери, які вже підготували до здачі ЗНО не одного випускника.

Отредактировано Giomis (2023-01-19 18:21:59)

0

3

Прекрасно розумію, що часу на підготовку мало. Тому і на високі бали не дуже розраховуємо. Хоча, якщо буде хороший вчитель, можливо шанси на успішну здачу вдасться значно збільшити. Головне наполегливість і старання із боку дитини. Надіюся, він буде старатися.

0

4

А кто знает где можно найти актуальную информацию о частных школах Киева?

0

5

На сайте SchoolHub собрана вся информация об учебных заведениях Киева. Меня заинтересовала вот эта вечерняя школа https://schoolhub.com.ua/ru/catalog/sch … ght-school Здесь есть разные формы обучения, можно выбрать такую, которая больше Вам подходит. Также Вы можете найти всю интересующую Вас информацию и о других школах столицы.

0

6

Я думаю найкраще репетитора шукати по сарафаному радіо, так як сьогодні на сайтах важко зрозуміти, що собою той репетитор представляє, а від людей які вже користувалсь його послугами - найврядчи ви отримаете хибну інформацію

0


Вы здесь » Киев, красоты, достопремесательности. » Общий форум » Репетитори для підготовки до ЗНО