Киев, красоты, достопремесательности.

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Киев, красоты, достопремесательности. » Общий форум » Фільтр для води


Фільтр для води

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Останнім часом помітив, що вода стала каламутною, думав треба фільтр почистити, але не допомогло, мабуть, треба повністю фільтр міняти. Підкажіть, які зараз найефективніші фільтри для води, бо не знаю, який вибрати.

0

2

Deo написал(а):

Останнім часом помітив, що вода стала каламутною, думав треба фільтр почистити, але не допомогло, мабуть, треба повністю фільтр міняти. Підкажіть, які зараз найефективніші фільтри для води, бо не знаю, який вибрати.

А зараз у тебе який фільтр коштує? Я ось кілька років тому собі встановив фільтр зворотного осмосу під пійку, за ціною дорого вийшло, зате якість води на висоті. Можеш також його встановити.

0

3

Дядя Коля написал(а):

А зараз у тебе який фільтр коштує? Я ось кілька років тому собі встановив фільтр зворотного осмосу під пійку, за ціною дорого вийшло, зате якість води на висоті. Можеш також його встановити.

У мене звичайний фільтр, який я встановлював ще в 2010 році, мабуть просто зжив своє. Щодо фільтра зворотного осмосу думав, але не знаю, як його правильно вибрати. Бажано, щоб він при цьому ще й коштував не надто дорого.

Отредактировано Deo (2023-01-09 19:32:44)

0

4

Deo написал(а):

У мене звичайний фільтр, який я встановлював ще в 2010 році, мабуть просто зжив своє. Щодо фільтра зворотного осмосу думав, але не знаю, як його правильно вибрати. Бажано, щоб він при цьому ще й коштував не надто дорого.

Та мабуть просто полетів і все, нічого вже не вдієш, не рекомендую пробувати його лагодити, у будь-якому випадку доведеться новий купувати, краще вже відразу його купити, ніж відкладати.
Раджу подивитися різноманітні системи зворотного осмосу https://allo.ua/ua/sistemy-obratnogo-osmosa/ і постаратися підібрати найбільш підходящий тобі варіант, яких досить багато.
В принципі, є постаратися, то можна знайти відносно недорогий фільтр зворотного осмосу, ну тисячі за 3-4, дешевше точно не знайдеш. Зате будеш упевнений у тому, що вода завжди буде чистою та безпечною.

https://i.allo.ua/media/catalog/product/cache/1/small_image/212x184/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/r/u/ru_filtr_obratnogo_osmosa_ecosoft_absolute_s_pompoy_na_stanine_ua.jpg

0


Вы здесь » Киев, красоты, достопремесательности. » Общий форум » Фільтр для води